Termíny

1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

27.9.2018 - Děkanský den

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Vlastnosti

Související stránky

Office365Education

Office 365 je on-line služba firmy Microsoft založená na principu předplatného, která existuje ve větším množství licenčních variant. Office 365 Education poskytuje bezplatný e-mail, úložiště dokumentů a jejich online úpravy, zasílání rychlých zpráv a webové konference pro zaměstnance, pedagogický sbor a studenty.

Zaměstnanci a studenti mají k dispozici následující služby:

 • elektronická pošta doplněná o kalendář a evidenci kontaktů či úkolů.
  Každý uživatel má k dispozici poštovní schránku o velikosti 50 GB.
 • úložiště dokumentů pro jednotlivce (OneDrive).
  Od 1. srpna 2014 je kapacita úložiště navýšena z původních 25 GB na 1 TB. Dokumenty z Wordu, Excelu či PowerPointu je možné prohlížet a upravovat přes webový prohlížeč. U jednotlivých souborů či u celých složek lze nastavit sdílení s dalšími uživateli. Je k dispozici aplikace OneDrive for Business, která umožňuje synchronizaci souborů mezi úložištěm a lokálními adresáři.
 • sdílení dokumentů v rámci týmů.
  Pro organizační útvary a týmy lze vytvářet týmové privátní weby, v rámci kterých mohou členové sdílet dokumenty. Na těchto webech je možné provozovat aplikace pro lepší komunikaci v týmu, např. rezervace místností a prostředků, sdílený kalendář, připomínkování a schvalování dokumentů.
 • zasílání zpráv, online schůzky a webové konference.
  S aplikací Skype pro firmy (dříve Lync) můžete zasílat zprávy či dokumenty, uspořádat online schůzky doplněné o pořizování poznámek v reálném čase a sdílení prezentace či obrazovky. Některé funkce jsou dostupné i přes webový prohlížeč.
 • Office 365 ProPlus.
  Studenti i zaměstnanci si mohou nainstalovat aplikace Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access a Skype for Business) až na pět svých zařízení, což jim umožní vytvářet a upravovat dokumenty nezávisle na přístupu k Internetu.

1404000399_readme

Další informace, dokumentace

Na stránce principy nasazení Office 365 na VŠE jsou popsány zásady nasazení Office 365 na VŠE, pravidla pro vytváření účtů v Office 365 a harmonogram pro rok 2014.

Dokumentace - popisy a návody jsme umístili do Office 365. Jedinou výjimkou je stránka s postupem přihlášení do Office 365, která obsahuje i popis, jak najít připravené návody a rady.

Odkazy na stránky firmy Microsoft:

 


Translate »